Za 3

Witajcie w drużynie

„Za 3”, to grupa firm i organizacji, które wpierają UKS BASKET. Każdy podmiot, który dołącza do programu sponsorskiego otrzymuje symboliczną pozycję w zespole: skrzydłowy, center, lub rozgrywający

Za 3 to :

1. Promocja Waszej marki przy okazji wydarzeń skupiających liczną publikę
  2. Element budowania wizerunku organizacji zaangażowanej i świadomej społecznie
  3. Długofalowe prezentowanie Waszej marki w pozytywym kontekście
  4. Prestiż. Wspieranie innych podmiotów świadczy o stabilności i powodzeniu organizacji

Poziom 3: ROZGRYWAJĄCY

Poziom 2: CENTER

Max Energy Spółka z o.o. z Wrocławia jest firmą budowlaną działającą na terenie województwa dolnośląskiego, a w szczególności na terenie Zagłębia Turoszowskiego. W ciągu prawie 8 lat funkcjonowania Spółka zrealizowała wiele kontraktów w różnorodnych obszarach budownictwa. Jakość oferowanych usług, wszechstronna znajomość rynku, operatywność w działaniu, wysoki potencjał techniczny i inżynierski i projektowy pozwoliły na dynamiczny rozwój Spółki.

Link do strony

Istniejemy od 2012 roku. Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu wynajmu, montażu i demontażu rusztowań elewacyjnych systemowych jak i modułowych. Posiadamy wszelkie potrzebne uprawnienia do montażu / demontażu rusztowań. Zapewniamy profesjonalne doradztwo.

Link do strony

Firma Strefa Energii od 8 lat instaluje panele fotowoltaiczne. Słynie z kompleksowej i  indywidualnej obsługi. Podczas spotkania z klientem nie tylko wyceniają instalację, ale również opowiadają o wszystkim ,co muszą zrobić i wyjaśniają wszelkie wątpliwości.

Link do strony

5Stała współpraca na rzecz rozwoju lokalnej efektywności energetycznej.
Od początku swojej działalności, podmioty zrzeszone w klastrze energii podejmują działania na rzecz:

– rozwoju lokalnych zasobów odnawialnych źródeł energii tj. przemysłowych instalacji fotowoltaicznych i wiatrowych,

– budowy nowych sieci elektroenergetycznych służących wyprowadzeniu generacji z oze jak i mogących stanowić infrastrukturę zasilającą dla nowych niskoemisyjnych gałęzi przemysłu;

– lokalnej efektywności energetycznej opartej o transfer wiedzy i innowacyjnych rozwiązań w energetyce.

Link do strony

EIB jest brokerem ubezpieczeniowym działającym na podstawie zezwolenia organu nadzoru nr 502 z dnia 23.12.1994 r.).

EIB to ekspert w budowaniu i aranżowaniu na rzecz swoich Klientów specjalistycznych programów ochrony interesów majątkowych.

Dbałość o najwyższe standardy w obszarze wiedzy i relacji z Klientem sprawiła, że marka EIB stała się synonimem najwyższej jakości wśród brokerów ubezpieczeniowych w Polsce.

Od ponad 25 lat jesteśmy doradcą największych przedsiębiorstw branż sektora przemysłu, handlu i usług. Zróżnicowane potrzeby naszych Klientów są dla nas inspiracją do tworzenia nowych rozwiązań i ciągłego doskonalenia standardów.

Chronimy majątek wart ponad 500 mld zł oraz zdrowie i życie ponad 100 tys. osób, co czyni z nas jednym z największych partnerów polskich zakładów ubezpieczeń.

Wyzwania stawiane nam przez dynamicznie rozwijający się rynek oraz rosnące potrzeby Klientów są dla nas motywacją do ciągłego rozwoju.

Link do strony
Przedsiębiorstwo Budownictwa Wodno-Inżynieryjnego ‘ Secundo Fors” Sp. z o.o. z o.o. ze Zgorzelca jest firmą budowlaną działającą na terenie województwa dolnośląskiego. W ciągu prawie 3 lat funkcjonowania Spółka zrealizowała wiele kontraktów w różnorodnych obszarach budownictwa. Jakość oferowanych usług, wszechstronna znajomość rynku, operatywność w działaniu, wysoki potencjał techniczny i inżynierski i projektowy pozwoliły na dynamiczny rozwój Spółki.

Poziom 1: SKRZYDŁOWY

POZNAJ NASZE PAKIETY SPONSORSKIE!

Skrzydłowy
Center
Rozgrywający

Pakiet 1: SKRZYDŁOWY

500zł < miesięcznego wsparcia

• nowy sponsor zostaje wspomniany w osobnym poście na FB UKS i powitany w drużynie „Za 3”
  • sponsorzy zostają wymienieni w zakładce „Za 3” na stronie internetowej UKS
  • logo na plakatach promujących wydarzenia
  • mały banner reklamowy w newsletterze*

* częstotliwość publikacji może być zróżnicowana

Pakiet 2: CENTER

3000zł < miesięcznie

• sponsorzy zostają wymienieni w zakładce „Za 3” na stronie internetowej UKS (z opisem i linkiem nofollow)
  • wymienianie firmy wśród sponsorów podczas meczu (przez speakera)
  • plakietka/grafika poświadczająca wsparcie, którą sponsorzy mogą zamieścić na swojej stronie internetowej • reklama na ½ strony w newsletterze*
  • logo na strojach zawodniczek (mniejsze niż w przypadku wyższego pakietu)
  • logo na plakatach promujących wydarzenia
  • dostęp do zdjęć z meczów z możliwością publikacji**

* Częstotliwość publikacji może być zróżnicowana.
** Obszar wykorzystania zdjęć wskazuje umowa sponsorska

Pakiet 3: ROZGRYWAJĄCY

5000zł < miesięcznego wsparcia

• sponsorzy zostają wymienieni w zakładce „Za 3” na stronie internetowej UKS (z opisem i linkiem dofollow do strony www)
  • wymienianie firmy wśród głównych sponsorów podczas meczu (przez speakera)
  • plakietka/grafika jednego z głównych sponsorów drużyny do zamieszczenia na stronie www sponsora
  • reklama na całą stronę w newsletterze + możliwość załączenia insertu*
  • logo na strojach zawodniczek, wśród logotypów głównych sponsorów
  • możliwość rozdawania ulotek i gadżetów przez hostessy podczas meczu
  • możliwość umieszczenia materiałów reklamowych (roll up’y, bannery itp.) na hali podczas meczów stacjonarnych
  • zgoda na obecność fotografa podczas zawodów + udostępnianie zdjęć od naszych fotografów ze zgodą na publikację**
  • logo na plakatach promujących wydarzenia
  • możliwość ustalania indywidualnych warunków współpracy oraz dodatkowych opcji promocji

* Częstotliwość publikacji może być zróżnicowana.
**Obszar wykorzystania zdjęć wskazuje umowa sponsorska.

Jeśli chcesz dołączyć do społeczności sponsorów i wspierać nasz zespół, skontaktuj się z nami!